Activiteiten 2022-03-04T19:43:18+00:00

Maandag

09.00 – 16.30 uur
10.00 – 11.30 uur
09.00 – 16.30 uur
09.00 – 16.30 uur
14.00 – 16.00 uur
14.00 – 16.00 uur
17.00 – 18.30 uur
17.00 – 19.00 uur
19.00 – 21.15 uur
19.30 – 21.30 uur
19.30 – 22.00 uur
20.00 – 22.30 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Dagbesteding ’t Trefpunt
Dagbesteding ’t Trefpunt
Dagbesteding ’t Trefpunt
Politie Harmonie Oost-Brabant
Handwerk Club
Eetpunt
Summa Orkest
Ballet Valentijn
E.H.B.O. elke 2e Maandag
Aventurado Brasilian Percussie
Tafeltennis vereniging Kinawo

Zaal 2
Zaal 4
Zaal 3
Zaal 4
Zaal 1
Zaal 5
Zaal 2
Zaal 1
Zaal 3
Zaal 5
Zaal 4
Zaal 1

Dinsdag

09.00 – 16.30 uur
09.00 – 16.30 uur
09.00 – 16.30 uur
13.30 – 15.30 uur
18.00 – 19.00 uur
18.30 – 21.45 uur
19.00 – 22.00 uur
19.30 – 20.30 uur
19.15 – 22.15 uur
19.30 – 22.00 uur
20.00 – 24.00 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Dagbesteding ’t Trefpunt
Dagbesteding ’t Trefpunt
Eindhovense Senioren Orkest
Workshop Team 01
Taalles Summa College
Computer Club
Qi-gong Bewegingsleer
Muziekvereniging Wilhelmina
KPL-NGV Genealogie Lezingen 1x pm
Biljart ver. ’t Trefpunt

Zaal 2
Zaal
Zaal
Zaal 1
Zaal 1
Zaal 2
Zaal 5
Zaal 4
Zaal 1
Zaal 3
Foyer

Woensdag

09.00 – 16.30 uur
10.30 – 12.00 uur
13.30 – 15.30 uur
14.00 – 16.30 uur
17.00 – 18.30 uur
19.00 – 20.30 uur
20.00 – 22.00 uur
20.30 – 22.30 uur
20.30  Р22.00 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Taalcafe
Line Dance K.B.O.
Falcon Town Jazzband
Eetpunt
Iris Bellydance
E.M.C. Mondharmonica
Stadshofkapel de Eendracht
Just 4 Fun

Zaal 2
Zaal 5
Zaal 1
Zaal 4
Zaal 2
Zaal 3
Zaal 2
Zaal 2
Zaal 1

Donderdag

09.00-16.30 uur
09.00-16.30 uur
09.00-16.30 uur
13.00-16.30 uur
14.00-15.00 uur
19.00-20.00 uur
19.30-20.30 uur
19.30-21.30 uur
19.30-22.00 uur
20.00-22.00 uur
20.30-22.30 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Dagbesteding ’t Trefpunt
Dagbesteding ’t Trefpunt
Biljart Vereniging Ons Genoegen
Swinggym
Dansschool Team no1 OP AFSPRAAK
Trainung Dansgarde cv de Lichtstadsnarren
E.H.B.O. elke 4e donderdag
Tafeltennis Kinawo
Ons Mee Zing Koor
Blaaskapel VTOP

Zaal 2
Zaal 4
Zaal 5
Foyer
Zaal 1
Zaal 3
Zaal 4
Zaal 5
Zaal 1
Zaal 2
Zaal 3

Vrijdag

09.00 – 16.30 uur
10.00 – 11.30 uur
10.00 – 13.00 uur
12.00 – 17.00 uur
14.00 – 16.00 uur
14.00 – 16.00 uur
14.00 – 16.00 uur
16.00 – 17.15 uur
16.00 – 20.00 uur
20.15 – 21.45 uur
17.00 – 18.30 uur
19.00 – 21.30 uur
19.00 – 20.00 uur
19.00 – 19.30 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Linedance SBW
Project de Wijkplaats
Ouderen Ontmoetingsmiddag
Handwerkclub de Zonnebloem
Biljart Ver. Otto
Canasta Kaartmiddag
Zangkoor the Soundbytes
Klassiek Ballet Valentijn
Shield Academy
Eetpunt
Gracia-Eindhoven
Gracia-Eindhoven
Gracia-Eindhoven

Zaal 2
Zaal 1
Zaal 1
Zaal 5
Foyer
Foyer
Zaal 4
Zaal 3
Zaal 3
Zaal 2
Zaal 1
Zaal 4
Zaal 5

Zaterdag

10.00 – 11.00 uur
10.30 – 13.00 uur

Dancepower/Welldance
Shield Academy

Zaal 1
Zaal 3

Zondag

15.00 – 18.00 uur
09.30 – 13.30 uur

Hamara Music Group 1 keer per maand
RTL Talent Academy vanaf februari 2022

Zaal 4
Zaal 3