Activiteiten 2020-11-24T21:02:54+00:00

Maandag

09.00 – 16.00 uur
10.00 – 11.30 uur
10.00 – 11.30 uur
11.00 – 12.00 uur
14.00 – 16.00 uur
14.15 – 15.15 uur
19.00 – 20.00 uur
18.30 – 19.30 uur
19.00 – 21.15 uur
19.30 – 21.30 uur
19.30 – 22.00 uur
20.00 – 22.30 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Meditatiegroep samen zitten in stilte
Vergaderingen Leefbaarheidsteam
Archipel Zorggroep Gym
Politie Harmonie Oost-Brabant
Archipel Zorggroep Beautysalon
Repetitie Dansmarietjes cv Lichtstadsnarren
Repetitie Dansmarietjes cv Lichtstadsnarren
Ballet Valentijn
E.H.B.O. elke 2e Maandag
Aventurado
Tafeltennis Kinawo

Zaal 2
Zaal 4
1ste ma v/d mnd
Zaal 3
Zaal 1
Zaal 5
Zaal 1
Zaal 4
Zaal 3
Zaal 2
Zaal 4
Zaal 1

Dinsdag

10.00 – 16.00 uur
10.00 – 13.00 uur
10.30 – 12.00 uur
13.30 – 17.00 uur
14.15 – 15.15 uur
18.30 – 21.45 uur
19.00 – 22.00 uur
19.30 – 20.30 uur
18.00 – 19.00 uur
19.15 – 22.15 uur
19.30 – 22.30 uur
20.30 – 21.30 uur
20.00 – 00.00 uur
20.30 – 22.00 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Project de Wijkplaats
Taalcafe
Eindhovense Senioren Orkest
Archipel Zorggroep Gym
Taalles Stercollege
Computer Club
Qi-gong Bewegingsleer
Dé Dé Danceballet
Muziekvereniging Wilhelmina
KPL-NGV Genealogie Lezingen 1x pm
Dansschool Flowfeliz
Biljart ver. ’t Trefpunt
Muziek Uniek

Zaal 2
Zaal 4-5

Zaal 1
Zaal 3
Zaal 2
Zaal 5
Zaal 4
Zaal 3
Zaal 1
Zaal 2
Zaal 3
Foyer
Zaal 4

Woensdag

10.00 – 16.00 uur
13.30 – 15.30 uur
14.00 – 16.30 uur
18.45 – 20.45 uur
19.30 – 22.30 uur
19.30 – 22.00 uur
20.30 – 22.30 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Line Dance K.B.O. Blixsems
Falcon Town Jazzband
Iris Belldance
Bingo avond
E.M.C. Mondharmonica
Stadshofkapel de Eendracht

Zaal 2
Zaal 1
Zaal 4
Zaal 3
Zaal 1
Zaal 4
Zaal 2

Donderdag

10.00 – 16.00 uur
10.00 – 11.00 uur
10.00 – 13.00 uur
11.00 – 12.00 uur
13.30 – 16.30 uur
14.00 – 15.00 uur
19.30 – 21.30 uur
19.30 – 23.00 uur
20.00 – 22.00 uur
20.30 – 22.30 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Ismakogie Westerse Bewegingsleer
Project de Wijkplaats
Archipel Zorgroep GYm
Biljart Vereniging Ons Genoegen
Swinggym
E.H.B.O. elke 4e donderdag
Tafeltennis Kinawo
Ons Mee Zing Koor
Blaaskapel VTOP

Zaal 2
Zaal 1
Zaal 4-5
Zaal 3
Foyer
Zaal 1
Zaal 5
Zaal 1
Zaal 2
Zaal 3

Vrijdag

10.00 – 16.00 uur
10.00 – 12.00 uur
10.00 – 16.30 uur
13.45 – 15.30 uur
14.00 – 16.00 uur
14.00 – 16.00 uur
16.00 – 17.30 uur
16.00 – 20.00 uur
18.30 – 20.00 uur
19.30 – 21.30 uur
19.00 – 20.00 uur

Archipel Zorggroep de Landrijt
Linedance SBW
Project de Wijkplaats
WMC Dagorkest
Biljart Ver. Otto
Canasta Kaartmiddag
Zangkoor the Soundbytes
Klassiek Ballet Valentijn
Gracia-Eindhoven
Gracia-Eindhoven
Gracia-Eindhoven

Zaal 2
Zaal 1
Zaal 4-5
Zaal 1
Foyer
Foyer
Zaal 1
Zaal 3
Zaal 2
Zaal 1
Zaal 5

Zaterdag

10.00 – 11.00 uur

Powerdance

Zaal 1

Zondag

15.00 – 18.00 uur
09.30 – 13.30 uur

Hamara Music Group
RTL Talent Academy

Zaal 4
Zaal 3