Activiteiten 2024-03-27T18:09:26+01:00

Maandag

10.00 – 15.00 uur
10.00 – 15.00 uur
10.00 – 15.00 uur
14.00 – 16.00 uur
14.00 – 16.00 uur
17.00 – 19.30 uur
19.00 – 21.30 uur
19.30 – 21.30 uur
20.00 – 22.00 uur
20.00 – 22.30 uur

Archipel Zorggroep Buitenlocaties Woensel
Dagbesteding Zorgmed
Dagbesteding Zorgmed
Politie Harmonie Oost-Brabant
Handwerk Club Trefpunt
Eetpunt
Ballet Valentijn
E.H.B.O. elke 2e Maandag
Aventurado Brasilian Percussie
Tafeltennis vereniging Kinawo

Zaal 2
Zaal 3
Zaal 4
Zaal 1
Zaal 5
Zaal 2
Zaal 3
Zaal 5
Zaal 4
Zaal 1

Dinsdag

10.00 – 15.00 uur
10.00 – 15.00 uur
10.00 – 15.00 uur
10.00 – 12.00 uur
13.30 – 15.30 uur
19.00 – 22.00 uur
19.15 – 22.15 uur
19.30 – 21.30 uur
19.30 – 20.30 uur
19.30 – 22.00 uur

Archipel Zorggroep Buitenlocaties Woensel
Dagbesteding Zorgmed
Dagbesteding Zorgmed
Inloopochtend wij Eindhoven
Eindhovense Senioren Orkest
Computer Club
Fanfare Orkest Wilhelmina
Fanfare Orkest Unisono
Qi-gong Bewegingsleer
KPL-NGV Genealogie Lezingen 1x pm

Zaal 2
Zaal 4
Zaal 5
Foyer
Zaal 1
Zaal 5
Zaal 1
Zaal 3
Zaal 4
Zaal 3

Woensdag

10.00 – 15.00 uur
10.30 – 12.00 uur
14.00 – 15.30 uur
14.00 – 16.00 uur
17.00 – 19.30 uur
19.00 – 20.30 uur
19.00 – 22.00 uur
19.00 – 23.00 uur
20.30 – 22.30 uur
20.30 – 22.00 uur

Archipel Zorggroep Buitenlocaties Woensel
Taalcafé
Biljart ver. Alles over blauw
Falcon Town Jazzband
Eetpunt
Iris Bellydance
Latin Touch VOF
Biljart ver. de Poedelclub
Stadshofkapel de Eendracht
Just 4 Fun

Zaal 2
Zaal 5
Foyer
Zaal 4
Zaal 2
Zaal 3
Zaal 4
Foyer
Zaal 3
Zaal 1

www.archipelzorggroep.nl
.
.
.
www.trefpunteindhoven.nl
www.irisbellydance.n
www.latintouch.nl
.
www.stadshofkapeleendracht.nl
FacebookJust4funeindhoven

Donderdag

10.00 – 15.00 uur
10.00 – 16.00 uur
10.00 – 16.00 uur
13.00 – 16.30 uur
14.00 – 15.00 uur
19.30 – 20.30 uur
19.30 – 21.30 uur
19.30 – 22.00 uur
20.00 – 22.00 uur
20.30 – 22.30 uur

Archipel Zorggroep Buitenlocaties Woensel
Dagbesteding Zorgmed
Dagbesteding Zorgmed
Biljart Vereniging Ons Genoegen
Swinggym
Training Dansgarde cv de Lichtstadsnarren
E.H.B.O. elke 4e donderdag
Tafeltennis Kinawo
Ons Mee Zing Koor
Blaaskapel VTOP

Zaal 2
Zaal 4
Zaal 5
Foyer
Zaal 1
Zaal 4
Zaal 5
Zaal 1
Zaal 2
Zaal 3

Vrijdag

10.00 – 15.00 uur
10.00 – 11.30 uur
12.00 – 17.00 uur
14.00 – 16.00 uur
14.00 – 16.00 uur
14.00 – 16.00 uur
16.00 – 20.00 uur
17.00 – 19.30 uur
19.00 – 21.30 uur
19.00 – 20.30 uur

Archipel Zorggroep Buitenlocaties Woensel
Linedance SBW
Ouderen Ontmoetingsmiddag
Handwerkclub de Zonnebloem
Biljart Ver. Otto
Kaartmiddag
Ballet Valentijn
Eetpunt
Gracia-Eindhoven
Gracia-Eindhoven

Zaal 2
Zaal 1
Zaal 1
Zaal 5
Foyer
Foyer
Zaal 3
Zaal 2
Zaal 1
Zaal 4

Zaterdag

10.00 – 11.00 uur

Dancepower/Welldance

Zaal 1

Zondag

14.00 – 18.00 uur
14.00 – 15.30 uur
15.00 – 18.00 uur

Back to the Sixties
Dansschool Catharine
Hamara Music Group 1 keer per maand

Zaal 1
Zaal 3
Zaal 4